ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Як вибрати наручний годинник - частина 2

У попередній статті ми розповіли про механізм, корпус і циферблат годинника. Тепер обговоримо ремінці (браслети) і функціональність цих чудес техніки.

Найчастіше браслети виготовляються з того ж матеріалу, що і корпус, але і виключення не рідкість. Дуже часто зустрічаються такі як:

·         шкіряні

·         нержавіюча сталь

·         латунь

·         каучук

·         полімер

·         текстиль

·         кераміка

·         титан

Шкіряні ремінці для любителів натуральності. Зручні, відмінно поєднуються з корпусом і додають суворості моделі. Еластична шкіра в різному кольоровому оформленні відмінно впишеться в гардероб як ділової, так і юної особи.

Браслети з нержавіючої сталі є найміцнішими і надійними, у зв'язку з цим в багатьох випадках використовується саме такий варіант. Латунь - більш м'який метал, завдяки чому можливе створення більш складних форм і елементів.

Каучук і полімер, часто поширені в моделях з високим вологозахистом, так як легко переносять контакт з водою. Кераміка і текстиль - декоративні матеріали, додають родзинку і неповторність в загальний дизайн аксесуара. Керамічний браслет гіпоалергенний, міцний до подряпин і незначних пошкоджень, а у виконанні в ланках дає шкірі «дихати».

Функції годинника

Для того щоб визначитися, які годинники краще придбати, ви повинні для себе вирішити чого ви чекаєте від цього аксесуара. Чи потрібен вам простий годинник, за допомогою якого ви зможете визначити лише час доби або з безліччю різних функцій? Зараз ми перерахуємо найбільш популярні можливості, які зустрічаються в годинному світі. І відразу хотілося б уточнити, визначення поточної дати, дня тижня і навіть року можна зустріти як в кварцових, так і в механічних моделях, всі ж інші доповнення вам доведеться шукати, в основному, в кварці.

Сучасний годинник дарує своїм потенційним покупцям величезний і цікавий вибір інструментів, необхідних в тій чи іншій ситуації. Найпопулярніші: будильник, секундомір (в годинниках зі стрілочною індикацією - хронограф) і таймер (для спортивних рекордів), світовий час, компас, тахіметр, глибиномір, альтиметр, висотомір, барометр, пульсометр, крокомір і записна книжка. Як бачите, знайдеться «помічник» для кожного.

А щоб отримати якісний і оригінальний товар, слід звернутися в спеціалізовані магазини, де вам нададуть всі супутні документи та гарантію. Сподіваємося, що наша стаття прийде до вас на допомогу в момент вибору.