ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Як вибрати наручний годинник?

Як підібрати наручний годинник? Як вибрати гарний, якісний і надійний аксесуар? Як не помилитися з вибором і порадувати себе коханих? Напевно кожен хоч раз ставив собі подібні питання. Постараємося відповісти на хвилюючі вас моменти в даній статті. Почнемо з самого основного і поговоримо про механізми годинника. Як відомо, бувають механічні та кварцові годинники.

Механічні годинники працюють від пружини, яку необхідно регулярно заводити, в процесі свого розкручування, вона призводить годинниковий механізм в рух. При повному розкручуванні вони встануть. Тому такий механізм підійде для людей, які готові стежити за процесом і постійно його заводити. Існують способи автопідзавода, припустимо від руху руки, але це так само не позбавляє власника регулярно контролювати хід. «Механіка» сама по собі дуже тендітна конструкція, при ударі або падінні, дрібні деталі можуть пошкодитися і вийти з ладу. Однак даний механізм вважається довговічним і, при правильному догляді, буде служити вірою і правдою довгі роки.

Кварцовий механізм працює від батарейки і не вимагає ретельного контролю. Також, існують годинники на сонячній батареї, що заряджаються на світлі. Кварц менш примхливий, може пропрацювати на одному джерелі живлення близько 2-3х років, більш стійкий до вологи, а деякі моделі мають високий клас водозахисту. Кварцові годинники, на відміну від механіки, можуть володіти не тільки стрілочною, але і цифровою (електронною) індикацією. Можливий і такий варіант, коли вони поєднуються. У всьому є свої плюси і мінуси, так що вибір потенційного придбання залишається лише за вами.

Тепер хотілося б поговорити про «тіло» - корпус годин. Вони бувають різного діаметру, дизайну, форми і виготовляються зі всіляких матеріалів (пластик, латунь, нержавіюча сталь). Звертаючи увагу на красу, потрібно приділити чималу увагу якості, адже це своєрідний захист механізму від зовнішніх факторів.

«Обличчям» годинника є циферблат, на якому ми можемо спостерігати відображення часу. На ньому можуть бути, звичні для нас, цифри або мітки. Часто використовуються інкрустації камінням, а так само стрілки різних форм. Відмінно якщо все це буде перебувати за мінеральним склом, стійким до подряпин. Зробивши вибір на користь певного дизайну, ви можете підкреслити свій характер і індивідуальність.

Дуже різними і важливими параметрами є типи ремінця і функціональність наручних годинників, про них ми і розповімо в наступній статті.