ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Хто вибирає Fashion-годинники?

Fashion-годинник - це особливий напрямок у світі наручних аксесуарів, відмінною «фішкою» якого є яскравий динамічний дизайн, різноманітність форм, оформлення і напрямків. Вони завжди виглядають дуже стильно, респектабельно і сучасно. Це своєрідна візитна картка власника «гаджета», за яким можна судити про те, чи крокує він у ногу з часом.

Хто вибирає Fashion годинник - люди для яких вони насамперед модний і бізнес-аксесуар, що розглядається в системі дрес-коду. Цей аксесуар концептуальний і функціональний одночасно і чудово відбиває смак власника. Це вибір впевнених у собі, динамічних і успішних людей, які найбільше цінують не зовнішній блиск, а оригінальності ідеї.

Колекції ходиків від відомих брендів вибирають модники і модниці, які віддають перевагу всьому самому стильному і ультрасучасному, доповнюючи цим свій стильний імідж, намагаючись підкреслити свою індивідуальність.

Вирази себе

Залежно від власних уподобань і стилю, чоловіки і жінки вибирають:

фешн класику;

фешн авангард;

фешн спорт.

Одні люблять епатажний дизайн, інші - блиск і розкіш коштовностей, треті, і зовсім намагаються дотримуватися якоїсь традиційності. Але, незважаючи на це, представлений модними брендами, обширний вибір різноманітних аксесуарів задовольнить будь-якого, навіть дуже вимогливого клієнта.

Приміром, відомий бренд Emporio Armani проголосили класикою фешн-аксесуарів. Він створює вироби для чоловіків і жінок, що володіють бездоганним смаком, які вміють формувати класичний стиль. Цей годинник чудово поєднуються як з потертими джинсами, так і з діловим костюмом. Моделі від Hugo Boss теж вельми впізнавані, разом у своєму дизайні лаконічність, розкіш і аристократичність. Можна також відзначити і їх демократичність, яка проявляється у відмінному поєднанні таких суперечливих якостей.

На сьогоднішній день дуже популярні оригінальні моделі від Fossil. Їх дизайнерське рішення приваблює тих, хто звик «жити на повну» і дивитися на світ очима максималіста. У їх оформленні є щось, що «чіпляє», змушує знову і знову вдивлятися в циферблат, намагаючись зрозуміти причину такого тяжіння. Їх секрет важко розгадати, такі речі просто хочеться завжди мати при собі. Не переконливе? Тоді спробуйте втриматися від придбання fashion-аксесуара цього, або іншого модного бренду!