ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Чи потрібні чоловікові годинники?

У всі роки, в усі віки

Будь-який чоловік ще з юнацтва хоче бути особливим, несхожим на інших. Протягом багатьох століть представники сильної статі слідували останнім віянням моди, при цьому, міняючи аксесуари, зачіски і одяг, щоб підкреслити свою індивідуальність і статус. Одні з складових чоловічого гардероба назавжди канули в минуле, в інші вдихнули другу молодість. Мода на якісні, стильні годинники залишиться незмінною.

Годинникова справа, насичена естетичними і технічними шедеврами, вже багато століть найтіснішим чином пов'язана з повсякденним життям, сприймаючи всі її ідеї і потреби. Годинники, мали спочатку всього лише одну стрілку, з роками ставали все складніше, удосконалюючись не тільки згідно з певним вимогами точніше вимірювати хід часу, але нерідко також і завдяки бажанню годинних майстрів зробити їх краще, красивіше, витонченішими.

Час змінює все, крім моди на хороший смак

Сьогодні годинникарі, спонукувані прагненням створювати шедеври, перевершують один одного в силі уяви, а іноді в геніальності, надаючи чоловікам величезний вибір наречених аксесуарів, що відрізняються за:

типом механізму,

фунціоналом,

формою,

стилістицією,

колористицією і т.д.

Погодьтеся, якщо буде проходити повз вулицею симпатична дівчина та поцікавиться у вас «Котра година?». А ви почнете судорожно переривати кишені свого одягу в пошуках мобільного телефону і потім після його знаходження, деякий час вдивлятися в екран. Куди ефектніше буде виглядати, коли Ви, впевнений у собі чоловік, неспішно піднімете ліву руку і спрямуєте свій погляд до стильного, статусного годинника.

Як багато хто вже знає, саме вони є одним із головних зовнішніх показників статусу чоловіка, його положення в суспільстві і наявністю доброго смаку. Безумовно, в усьому світі існує мода на наручні аксесуари, і визначають її не тільки головні годинні виставки та маркетологи, а й відомі люди-актори, політики, спортсмени та бізнесмени.

Бред Пітт і Леонардо Ді Капріо вибирають Tag Heuer, репер Каньє Вест і Емінем не раз був помічений з різноманітними моделями Casio G-Shock, вибір Джона Траволти - чудовий Breitling.

Втім, якщо ви - стильний, сучасний чоловік, що дозволяє собі жити за власними правилами, саме час придивитися і придбати гідний часовий шедевр.