ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Історія бренду Casio

Відомих японських виробників в годинникової індустрії можна перерахувати на пальцях однієї руки, але їм належать, мало не всі сучасні розробки. Хтось придумав кварцовий механізм, хтось виготовляє акумулятори, які живляться від сонця, хтось об'єднав вікові традиції і витончений смак країни Висхідного Сонця. А така фірма, як Casio виробляє наручні аксесуари, об'єднавши у своїх виробах все вище перераховане.

Перші кроки компанії

Бренд з'явився в 1946 році, коли засновник Тадао Касіо представив світу перший електронний калькулятор. Тільки через 10 років про них заговорили на світовому ринку, і коли з'явилися наручні кварцові годинники, Тода почав активно працювати в цьому напрямку. Пройшовши крізь етапи «злетів і падінь», в 1974 році він представив CasioTron, зробивши їх найсучаснішими і багатофункціональними годинниками у світі.

У них були запроваджені:

·                    змінна індикація до/після полудня;

·                    повністю автоматичний календар - перший у своєму роді;

·                    вони володіли рідкокристалічним дисплеєм;

Через стільки років це здається смішним, адже навіть зараз електронні годинники мають функції секундоміра, календаря, володіють другим часовим поясом і обов'язково підсвічуванням. І така модель вважається найпростішою і недорогою, але на ті часи це було дивиною. Побачивши попит на продукцію, брати Касіо прийняли рішення не тільки про те, щоб удосконалити свої моделі, але й ускладнювати їх функціонально.

Зміна уявлень в світі годинників

Природно, якщо зростає попит, то і розширюється виробництво, виникло питання про збільшення штату, так на завод потрапляє молодий інженер розробник - Кику Ібе. Саме він подарував світові протиударну серію G-Shock в 1983 році, підірвавши розуміння людей про годинник. Адже в самий пік тонких і елегантних хронометрів, з'являються великі й агресивні ходики, які не бояться води, падають зі значної висоти і залишаються неушкодженими. Багато скептиків називали цей проект провальним, але молоді США було все одно на їх думки, вони полюбили яскраві і великі моделі всією душею. Тривалий час японці працювали на експорт, поки їх родичі не перейнялися духом невбиваних аксесуарів, і лише через кілька років вони були прийняті в Азії, а потім вже і в Європі.

На даний момент Джи Шокі вважаються найпопулярнішими і затребуваними, їх носять і президенти і школярі. Їх люблять у всьому світі, в них займаються спортом, пірнають з аквалангом, піднімаються в небо, катаються на сноубордах, і годинник проходять всі випробування з високо піднятою головою.

Зв'язок крізь відстань

Протягом багатьох століть майстри намагалися удосконалити точність ходу, щоб хронометри завжди показували правильний час, йшли секунда в секунду. Японців так само спіткала ця доля, а точніше у них виник інтерес, чи зможуть вони випустити найточніші аксесуари. Але рекорд атомних, на жаль, нікому не дано побити, похибка у них становить 1 секунда в 6000000 років. Касіо зробили хід «конем» і наділили свої ходики антеною, яка ловить сигнал з радіовеж, що транслюють точний час. Таких вишок у всьому світі 6, але це цілком предостатньо щоб охопити всю планету. Спочатку це були настільні годинники, немаленького розміру, але з часом їх удосконалили і помістили на зап'ясті, забезпечивши ще більшою кількістю функцій, які на даний момент так бажані і затребувані.