ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Годинникові механізми. Головне.

Коли вибираємо годинник, ми звертаємо увагу на корпус, а точніше на його колір, на якому ремінці він кріпиться, чи вони володіють водозахистом та якіми функціями. Але ми рідко замислюємося, що ж знаходиться всередині.

Для нас головне, що це механіка або кварц, а хто виробник того чи іншого механізму нам просто не цікаво. Одним з критеріїв при виборі стає «ціна», і часто задається питання, чому одні хронометри відрізняються за вартістю від інших, точно таких же. Факторів дуже багато:

·                    країна виробник (Швейцарія, Японія або Європа);

·                    функціональність (календар, хронограф, будильник);

·                    колір корпусу (з позолотою або сталевий);

·                    водозахист (чим вище водозахист, тим дорожче);

·                    скло (мінеральне або сапфірове);

·                    механізм (кварцовий або механічний).

40% від вартості ходиків займають самі «нутрощі», те, що ховається під циферблатом. На даний момент у світі існує понад 50-ти різноманітних механізмів, різної складності та країн виробників, але так звані лідери, «Кити годинникової індустрії» мають назву: ETA, Miyota, TMI Seiko. Вони займають лідируючі позиції з випуску начинок для Швейцарських, Європейських та Японських фірм.

Швейцарський механізм ETA

Швейцарська компанія, що входить до складу SWATCH GROUP Ltd. Впродовж чотирьох століть виготовляє вміст корпусів для великої кількості часових компаній світу. У холдинг входить більше двох десятків високоавтоматизованих фабрик з виробництва запчастин, розташованих в різних країнах. В основному використовуються в хронометрах середнього і вищого цінового сегмента: Tissot, Oris, Hamilton, Longines, Maurice Lacroix, Tag Heuer, Breitling. І ще багато інших співпрацюють з заводами ETA. Більшість з перерахованих вище брендів закуповують базові комплектуючі, і вже на їх основі допрацьовують свої механізми.

Найпопулярнішими калібрами вважаються:

Кварцові - G10 (хронограф), G-15 (вічний календар), 250.111 (секундна стрілка, дата), E48.311 (сенсорні T-Touch) і т.д.

Механічні з автопідзаводом - 2824-2 (секундна стрілка, дата), 2890-2, C01.211 (хронограф).

У рік випускає більше 100 000 000 комплектуючих, погодьтеся досить значна цифра, як для маленької Швейцарії, і кожен механізм отримує свою огранювання і клеймо різних брендів.

Механізм годинника Miyota

Є підрозділом CITIZEN WATCH CO., LTD. - величезної в світі компанії, яка випускає близько 22% від усього щорічного обсягу (це більше 240 млн. годинників на рік). Мійота збирається тільки в Японії, і продається на експорт до Європи та Америки: Royal London, Jacques Lemans, Fossil, DKNY, Tommy Hilfiger всі ці бренди мають начинку Miyota. Вони служать прямим конкурентом мануфактурі ETA, пропонуючи 12 основних лінійок кварцу, і 3 калібру для механічних годинників.

TMI - новий бренд механізмів

Ще один японський виробник, тільки належить він корпорації Seiko Group. Увійшли до трійки кращих механізмів буквально 5 років тому, завдяки наявності невибагливих і компактних нутрощів, які дозволяють створювати моделі будь функціональності і дизайну, така концепція популярна в фешн брендах, таких як Diesel, Hugo Boss.

Звичайно ж, кожен виробник індивідуальний і цікавий по своєму, у кожного є своя «родзинка» і особливість, але безперечно всі вони відмінної якості, не дарма вони є основою годинникової індустрії в середньому ціновому сегменті.