ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

3 стилю жіночих годинників, які не покидають моду

У кожної дівчини є базовий гардероб, без якого просто неможливо прожити. Також існують годинники, які стануть вірним супутником для кожної вашої події. Так, це звичайно, не одна модель, але і в одному платті ми ж не хизуємся з дня народження до весілля.

Класика жанру

Нікого не здивувати маленьким чорним платтям, це дійсно основоположна складова в топі речей. Десятки років це незмінний лідер. Все також і в годинникової індустрії, класичні моделі вигідне доповнення до будь-якого вбрання, їх можна скомбінувати з діловим стилем, одягнути на важливий захід і так само, як це не дивно, доповнити ними супутника будь-якого торжества - маленьким чорним платтям. Такі моделі символізують лиск і елегантність, гідно підкреслюючи ваш смак і красу.

Універсальність і повсякденність

Як прийнято, краще одна дорога річ, ніж десяток дешевих. У цьому криється істина, більш дорогі аксесуари створені з кращих матеріалів, володіють якісними складовими і виглядають, відповідно, на порядок вище. Але все ж немає межі досконалості, орієнтуйтеся на свої фінансові можливості, вибирайте «золоту» середину. Демократичний ціновий сегмент досить широкий, відмінні ходики можна купити і без глобальних грошових вливань. Відомі марки Hoans, Chanel, Michael Kors та інші з легкістю вам у цьому допоможуть. Тут представлені високоякісні моделі в сучасному стилі, вони прекрасний варіант універсального виробу для безлічі подій.

Годинники браслети

Ця прикраса увійшла в наше життя і щільно закріпилося в повсякденності. Її можна надіти практично скрізь. Робоча обстановка в діловому жакеті з прекрасним розкішним аксесуаром стане куди веселіше, ваш образ буде більш витонченим і жіночним так само і у святкову подію в шикарному вбранні не буде повним без відповідної прикраси.

Це короткий огляд о незмінних лідерах, але все ж, все мінливе в нашому житті, дизайнери розробляють і випускають нові рішення, стилі і фасони. Мода непостійна і через час ви зустрінете ці ж вироби в нових відтінках, можливо, з інших матеріалів, але ці, сьогоднішні, вам завжди знадобляться.