ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Вибрати на подарунок чоловічий годинник

Чоловічій наручний годинник - найважливіший аксесуар для чоловіка, що підкреслює індивідуальність в його неповторному стилі і вимогам до життя. Для того щоб вибрати такий бажаний подарунок слід звернути увагу на спосіб життя: статус і положення в суспільстві, бажаний спосіб відпочинку, стиль у зовнішньому вигляді. Спочатку слід визначитися з видом механізму.

Різноманітність видів чоловічих годинників

Століттями несуть свою службу механічні моделі. Механіку заводять кожен день, стрілки рухаються за рахунок пружинного механізму, відхилення в добу становить від 30-40 секунд, батарейка відсутня. Цей вид є найстарішим, який не втратив своєї актуальності і на сьогоднішній день, вимагає спеціального обслуговування і звернення, вони, як правило, дорого коштують і престижні.

Якщо ж ви виберете кварцовий чоловічий годинник, то перевагою стане точність показуваного часу, надійність у використанні в різних за ступенем навантаження ситуаціях, він не вимагає спеціального обслуговування, хоча сам механізм схильний до старіння, механічних пошкоджень і відновленню часто не підлягає, зате завжди можна замінити деталі при наявності.

Також можна вибрати гібридну кварцову модель без батарейки з роторним генератором дії, або ж чоловічий годинник з електронним дисплеєм. На дисплей виводяться зображення цифр, має підсвічування і додаткові функції, наприклад, такі як календар, секундомір, будильник - ці свідчення змінюють натисканням кнопки.

Однак мінусом стане однозначна залежність працездатності механізму від пошкоджень екрану, який зобов'язує стиль одягу, хоча плюсом буде висока точність, тривалість терміну служби, цікавий, незвичайний зовнішній вигляд.

Стилі

Після того як ви визначилися з видом чоловічого годинника, визначитеся зі стилем. Розрізняють чотири основних: класичний, casual, спортивний, fashion.

Класичний стиль чоловічих годинників відрізняється елегантністю і консерватизмом, відсутністю помітних деталей і середньою товщиною корпуса, надягають під костюм.

У casual, або для повсякденного використання, аксесуар поєднується з повсякденним одягом і підходить як для роботи, так і для вечірніх прогулянок і відвідування публічних місць, форма циферблата - будь-яка.

З потужним корпусом і високою технологічністю в функціональності, каучуковим, пластиковим, полімерним ремінцем - в спортивному стилі.

У стилі Fashion - ультрамодні, яскраві, випускаються кожен сезон.

Обов'язково врахуйте комплекцію чоловіка і ширину кістки руки для того, щоб аксесуар виглядав на руці гармонійно.