ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Трохи про японські годинники

Кожна людина, незалежно чоловік це чи жінка, намагається ретельно підходити до вибору аксесуарів, адже, відомо, що саме грамотно підібрані деталі створюють образ. Одна з таких деталей - ексклюзивний наручний годинник, визнаний показник статусу і презентабельності, символ надійності, а для ділової особистості, взагалі, обов'язковий атрибут.

Відомо, що всесвітнім чемпіоном за якістю виробництва хронографів є Швейцарія, але сьогодні впритул наближається до першості країна сонця, що сходить. Орієнтир японських виробників на зовнішнє оформлення привернув до себе величезну аудиторію любителів краси та високого стилю. Найбільш популярними японськими виробниками наручних годинників вважаються наступні бренди:

Casio

Orient

Seiko

Унікальний дизайн японських механізмів, як і їх гідна якість, воістину заслуговує на таку увагу. Ви можете самі в цьому переконатися.

Трохи історії

Японія славиться своїми хронометрами не так давно, в порівнянні з «біографією» Швейцарії, де перші мануфактури з'явилися ще в 18 столітті. Наприклад, компанія Seiko випустила перший годинник в 1913 році, Orient в 1920, а Casio зовсім недавно - в 1974. Але японці відомі своїм умінням брати з європейської культури краще, грамотно його асимілювати і вдосконалювати. Тому і виходить так, що в сфері нових технологій Японія за більшістю галузей вважається лідером.

Перший «бум» на японські годинники стався в 1960-х, коли був винайдений кварцовий механізм. Японці випускали абсолютно нові вироби, які на той час заступили своєю оригінальністю і точністю всю швейцарську механіку. Масовість виробництва була колосальною, ціна на новинку була доступною, так що навіть світові бренди не витримували такої потужної конкуренції. Згодом старі добрі швейцарські хронографи повернулися на свій п'єдестал. Але і японці продовжили розробку не лише кварцових, а й електронних, механічних моделей. І зовсім скоро запропонували світовому ринку оригінальну продукцію, яка сьогодні може сміливо змагатися з багатьма швейцарськими аналогами.

Поряд з бюджетними моделями, японські компанії випускають і серії класу люкс, які за своїми характеристиками не поступаються швейцарським аналогам, а коштують набагато дешевше. Наприклад, годинникарями вже давно визначено, що механізм в Orient 3 STARS нічим не поступається механізму в знаменитих Rolex DateJust. При цьому перші стоять до 4 000 гривень, а другі - від 5 000 доларів.

Особливості японського годинника

Для японців механізм контролю часу - особливий атрибут. Він втілює в собі таємницю перебігу часу, якому споконвіку особливу увагу приділяють саме японські поети. Колір і форма аксесуара може безпосередньо символізувати внутрішній стан людини. Тому майстри з країни висхідного сонця дуже ретельно і творчо підходять до виготовлення хронографів, які по всьому світу славляться за низку переваг:

Абсолютна точність ходу

Оновлюються інноваційні технології

Ідеальні контури і лінії аксесуара

Оригінальні деталі

Великий асортимент моделей

Широкий діапазон цін

Колекції японських хронографів оновлюються щороку: з'являються інноваційні елементи технологій, які дозволяють удосконалювати механізми. Звичайно, такий розвиток і дотримання тенденціям створює позитивний імідж японським виробникам, збільшує їх авторитет і залучає нових покупців з усього світу.

У нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні лінії наручних годинників з Японії. Детальні характеристики ви можете побачити в описі кожної моделі або ж уточнити у нашого менеджера в телефонному або он-лайн режимі.