ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Як вибрати чоловічий шкіряний ремінь?

Чоловічі ремені під джинси на сьогоднішній день виготовляються з натуральної та штучної шкіри, всіляких тканин і навіть з гуми, каучуку або пластику. Але всі вони, крім натуральної, добре виробленої, якісної шкіри, мають один суттєвий недолік: дуже швидко втрачають зовнішній вигляд. І якими презентабельними і цікавими не виглядали в магазині, дуже швидко опиняються у відрі для сміття. Тому купувати їх, крім як під певні штани, які ви носите зовсім нечасто, напевно, не варто. Адже це просто викинуті гроші, тоді як шкіряний ремінь прослужить дуже довго, практично вічно.

Ну а дійсно, як вибрати чоловічий шкіряний ремінь? Наведемо кілька простих правил, які допоможуть визначитися з вибором.

• Ремінь повинен поєднуватися ні з одягом і аксесуарами, а з взуттям. Причому як за кольором, так і по дизайну. Адже світло-коричневі черевики з чорним ременем виглядають так само безглуздо, як і витончені туфлі з широченною портупеєю.

• Розмір ременя. Знову ж таки, все повинно бути в міру. І вільний кінець ременя, оперізуючий два рази дуже стрункого юнака (а саме вони роблять подібні помилки) виглядає не менш гумористично, ніж ремінь, явно не того розміру, застебнутий на крайню, додатково виконану дірочку. Оптимальний розмір - після защіпання залишається 20 плюс-мінус сантиметрів.

• Ширина ременя. Підбираючи ремінь, просто приміряйте його до штанів. Адже напевно покупка відбувається не просто так, а під щось конкретне. Він не повинен бути дуже вільним, просто бовтаючись, але і не повинен входити "в натяг", тому оптимальна, універсальна ширина ременя - 3,5-4 сантиметри. Але не забувайте і про товщину, адже вона теж може сильно різнитися.

• Ремені з малюнком і глибоким тисненням, а так само з шкіри екзотичних тварин, птахів або рептилій. Цікавий варіант, але як і з плетеними ременями, будьте акуратніше з вибором. Мало того, що вони не будуть поєднуватися з класичними костюмами, так і часто будуть виглядати дорожче ніж штани, які покликані доповнювати. Наприклад темні, прямі брюки зі стрілками і ремінь зі шкіри пітона будуть виглядати як несмачний кітч, але не більше того.

• Тип і вид пряжки. Поради давати безглуздо, вибирайте за принципом подобається-не подобається, хоча переважаюча більшість ременів буде саме з відкритою пряжкою. Але хтось віддає перевагу саме закритому варіанту, і, як то кажуть, про смаки не сперечаються.

І останнє. Якщо ви вибираєте ремінь не преміального бренду, до якості якого немає претензій (хоча і у них бувають промахи), просто застебніть ремінь і потягніть в сторони. Розтягування на 1-2 сантиметри буде оптимальним, адже більш м'який ремінь дуже скоро втратить зовнішній вигляд, а більш жорсткий буде некомфортним при носінні