ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Типи чоловічих шкіряних сумок

Варто тільки вимовити слово «сумка», і більшість з нас, самі того не бажаючи, продовжують «продуктова» або «дорожня». А між тим, є чималий пласт сумок для сильної половини людства, які є супутниками не тільки від разу до разу, або з якоїсь необхідності, а постійно, день у день. Так які чоловічі сумки бувають?

• Проста чоловіча сумка. Найчастіше скромний дизайн, «маленька зовні - велика всередині», з безліччю кишень і відділень, вона зберігає в собі таємниці, які навіть для власника можуть стати відкриттям. Але така сумка з ручками може носитися і на плечі.

• Сумка через плече. Варіантів її - безліч, але всіх їх об'єднує спосіб перенесення: ремінь через плече. Причому найчастіше його можна відрегулювати так, що сама сумка виявляється не на рівні талії, як багато хто з нас звикли, а під пахвою. Але це - справа особистих звичок і переваг кожного, важливо інше: в одній невеликій, але місткій сумці, ви збираєте багато речей, що потрібні не тільки щодня, а можуть знадобитися один раз на рік. Зовсім, як у барсетці.

• Ще один різновид чоловічих шкіряних сумок, це барсетки, або чоловічі клатчі. За останні роки вони стали менше, витонченіше і набагато різноманітніше, особливо в порівнянні з «кулястими хрюшами», родом з 90-х. І пояснення цьому одне: всі предмети, що становлять їх вміст, стали набагато компактніше. Хоча комусь барсетки стали малі, і вони віддають перевагу всіляким портфелям.

• Ні для кого не секрет, що портфелі, з якими багато хто з нас ходили в школу, і нинішні портфелі з гарної шкіри, всіляких кольорів і відтінків, і незвичайного дизайну, а так само належної якості, мають тільки одне спільне - назва портфель. Шкіряний портфель, це та річ, яка купується не на один сезон, і на зміну їй приходить нова, більш модна, а служить вірою і правдою довгі роки. Адже хороший портфель, як і дорогий костюм, повинен бути не тільки красивим, але і зручним, а у випадку з портфелем, і містким. Хоча для паперових документів, завжди є папки.

• Папка, незважаючи на всю свою утилітарність, може також бути різновидом «чоловічих супутниць», але форма і розміри не дозволяють їй бути повноцінною сумкою. Така ж, як і дорожня сумка, призначення якої тільки одне - супроводжувати в тривалих і не дуже вояжах.

Але у всіх сумок, які мають хоч віддалене, але все-ж відношення до ділової сфери, важливий розмір. Причому не зовнішні габарити, а то, чи можна покласти в неї папку з листами А4, а останнім часом, і планшетний комп'ютер з діагоналлю 10 дюймів. Так що і це доведеться враховувати при виборі.