ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Як обрати гаманець за знаком зодіаку?

Мати гаманець, що притягає гроші і примножує багатство - заповітна мрія будь-якої людини. Ця мрія може стати реальністю, якщо вибирати гаманець за знаком зодіаку. Давайте дізнаємося, які гаманці можуть стати вашими грошовими талісманами.

Ідеальними для Овнів стануть дорогі гаманці з натуральної шкіри, що підкреслюють їх респектабельність і фінансову успішність. Червоний, малиновий і золотистий - кращі кольори аксесуарів для цього знака зодіаку.

Гаманець Тельця не відрізняється химерністю, проте підібраний він зі смаком. Малюнки, написи, стрази - цей декор не для практичних Тельців. Перевага кольору гаманців - зелений і жовтий.

Фінансове становище Близнюків допоможуть стабілізувати відразу два гаманця блакитних, сірих або помаранчевих кольорів. Причому вони не обов'язково повинні мати однакову форму або колір.

Грошовий гороскоп рекомендує Ракам носити функціональні гаманці з безліччю різних кишень і відділень. Лілові, сріблясті і салатові кольори принесуть фінансовий успіх власникам таких аксесуарів.

Розкішні гаманці з натуральної шкіри з блискітками, написами, камінням, клепками і іншим декором повинні належати тим, хто любить багатство - Левам. Грошову удачу принесуть гаманці чорного, червоного і пурпурного кольору.

Дівам грошовий гороскоп радить вибирати зручні і надійні гаманці білого, ніжно-блакитного або зеленого кольору.

Стильність і оригінальність - саме це цінують в аксесуарах Терези. Гаманець, що залучає кошти для представників цього знака зодіаку, повинен бути бірюзового або блакитного кольору.

Залучити грошову удачу до розважливих Скорпіонів можуть лише дорогі і якісні гаманці «теплих» жовтих, червоних, помаранчевих або золотих кольорів.

Стрільцю необхідний своєрідний «маячок» для грошей, яким успішно може стати великий і яскравий гаманець синього, фіолетового або зеленого кольору.

Класичні гаманці традиційних чорних, синіх або коричневих кольорів допоможуть знайти фінансовий успіх Козерогам.

Оригінальні Водолії залучать грошову удачу в гаманець, зроблений вручну кимось із знайомих або родичів. Слід надавати перевагу забарвленням в бірюзових або синіх тонах.

Вінтажний гаманець синього, сріблястого, білого або сталевого кольору приверне гроші до чарівних Риба.

Бажаючим купити гаманець, слід орієнтуватися не тільки на модні тенденції і власні переваги, але і на рекомендації грошового гороскопу, адже головне завдання гаманця - зберігати ваші гроші і залучати нові. Вибирайте гаманці по знаку зодіаку і примножуйте власне багатство!