ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Які бувають чоловічі гаманці?

Чоловічий гаманець - важлива деталь образу, яка свідчить про респектабельність і стильність свого володаря, і, звичайно ж, функціональний аксесуар для зберігання грошей, візиток, пластикових карт і інших документів. Різновидів чоловічих гаманців сьогодні існує безліч і відрізняються вони дизайном, розмірами, формою, будовою. Точних назв моделей гаманців немає і класифікувати їх можна лише умовно. Давайте ознайомимося з найбільш затребуваними різновидами чоловічих гаманців. Своєрідна класифікація, заснована на функціональності даних аксесуарів, допоможе розібратися у величезному асортименті чоловічих гаманців.

Отже, чоловічі гаманці умовно поділяють на такі види: класичний (стандартний) гаманець, барсетка, збільшений гаманець, портмоне, тонкий гаманець, зажим-прищіпка, купюрніца, стандартний затиск.

Стандартний чоловічий гаманець є модель потрійного або подвійного складання з відділеннями для купюр, дрібниць, карт та ін. Різновидів стандартних гаманців цілком достатньо, щоб мати можливість купити чоловічий гаманець, який повністю влаштує вас своїм зовнішнім виглядом і функціональністю. Так, доступні наступні варіанти: горизонтального і вертикального розташування, з зовнішніми або внутрішніми відділеннями для дріб'язку або без них і т. ін. Недоліком стандартної моделі гаманця може служити його об'ємність в заповненому вигляді, хоча якщо ви звикли не заповнювати гаманець до відмови, то даний варіант вас цілком влаштує.

Максимальним аксесуаром, умовно званим гаманцем, є барсетка. Сюди можна помістити не тільки гроші і карти, але і телефон з ключами, і деякі інші дрібниці. Зазвичай барсетка оснащується блискавкою, що закриває її по периметру, і короткою ручкою. Перевагою даної моделі є її місткість, а недоліком - об'ємність. Крім того, в разі крадіжки барсетки чоловік позбавляється відразу всього: грошей, телефону, ключів, документів.

Збільшений гаманець (він же міні-портмоне і «Лопатник») відрізняється від стандартної моделі саме розміром. Існує безліч варіацій Лопатников в залежності від наявності або відсутності різних додаткових відділень, кнопок, застібок або хлястиків. Збільшений гаманець досить місткий, однак при повному заповненні займає багато місця, тому навряд чи буде виглядати естетично в кишені літніх шортів або джинсів. Дану модель краще носити в чоловічій сумці або портфелі.

Ще одним варіантом чоловічого гаманця є портмоне чоловіче, що характеризується вертикальним розташуванням і достатньою місткістю. У портмоне ви легко помістите водійські права, гроші, паспорт та інші необхідні документи. Прозорі відділення дозволяють швидко знайти потрібний документ в гаманці. Існує багато варіацій портмоне, проте їм усім притаманний один недолік: дана модель передбачає наявність великих кишень в одязі, сумки або барсетки.

Тонкий чоловічий гаманець є невеликою модель зазвичай подвійного складання з одним або двома відділеннями для грошей. Основною перевагою такого гаманця є його компактність. Існує кілька різновидів тонких чоловічих гаманців: з затискачем, без затиску, з відділенням для дрібниці або без нього, з зовнішнім хлястиком для фіксації гаманця або без нього, з відділенням для банківських карт або без нього, горизонтального або вертикального розташування та ін. Тонкий гаманець товще стандартного затиску, але при цьому вміст гаманця не виставляється напоказ і гроші звідти витягувати набагато легше.

Затиск-прищіпка для купюр, званий також кліпсою або скобою, являє собою спеціальний предмет з металу, що дозволяє тримати гроші разом. Розміри даного аксесуара обмежуються розмірами самих купюр в складеному навпіл вигляді. Серед недоліків затиску варто відзначити відсутність місця для монет і карток, незахищеність паперових грошей від зовнішніх впливів і видимість вмісту гаманця. Даний гаманець підходить в якості літнього варіанту, однак для постійного зберігання грошей він незручний.

У купюрніці (гаманці для нагрудної кишені) гроші розташовуються не згинаючись. Відділення для монет немає, зате гаманець дозволяє вмістити досить велику кількість асигнацій і пластикових карт. Мінусом цієї моделі є необхідність наявності містких кишень верхнього одягу або барсетки.

Стандартний затиск являє собою гаманець, що складається з двох шматків шкіри, які скріплені між собою з одного боку, і внутрішньої скоби, що затискає гроші. Причому скоба може бути зафіксованою або відкидною, а сам затискач може містити додаткові відділення для карток і монет. Модель з відкидною скобою зручніше, проте механізм її повинен бути якісним, щоб утримувати велику кількість асигнацій. У моделі з нерухомою скобою банкноти тримаються дуже міцно, проте кілько ускладнено їх витягування з гаманця. У затискачах з шкіряними перегородками можна компактно розмістити паперові гроші, карти, права і дрібниці, однак при цьому вміст гаманця доступний все-таки для огляду оточуючим.