ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Стиль мілітарі в наручних годинниках

Стиль мілітарі в повсякденному житті з'явився ще в минулому столітті, після Першої Світової війни. Все тому, що під час військових дій швейні цехи працювали лише для військових замовлень. І коли війні прийшов кінець, був виявлений надлишок військового і величезний дефіцит повсякденного одягу. Оскільки особливого вибору не було, люди стали застосовувати форму в повсякденному житті.

Одяг перешивати, так як носили його не тільки чоловіки, але жінки і діти. З цього періоду і почалося поняття і стиль «мілітарі- військовий». З роками популярність даного стилю росла, в 60-і роки він полюбився представникам хіпі, а вже в 80-е набув рис сучасного стилю.

Джорджо Армані був одним з перших дизайнерів, який вніс стиль мілітарі в високу моду. Ну а ми, в свою чергу, візьмемо на себе право запропонувати аксесуари, які відмінно доповнять або підкреслять образ.

Представники даного напрямку

Однією з перших хотілося б відзначити модель японського бренду Casio MTP-V008B-3BUDF. Кварцовий механізм, стійке до подряпин мінеральне скло і вологозахист в 30 метрів, все це закладено в настільки простий і одночасно цікавий дизайн. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, циферблат чорного кольору з стрілочної індикацією. Так само плюсом є додаткові мітки, що дозволяють зчитувати час як в 12-ти, так і в 24-х годинному форматі часу.

Американський бренд так само висуває свої кандидатури, наприклад Timex Tx49840. Потужна багатофункціональна модель, з надійним кварцовим механізмом. Широкий каучуковий ремінець забарвлення камуфляжу. У корпусі з чорного пластику, під мінеральним склом ховається величезна кількість додаткових функцій, а саме:

секундомір;

автоматичний календар;

12-ти та 24-х годинний формат часу;

дата;

вимір барометричного тиску;

компас;

висотометр;

звуковий сигнал;

день тижня;

будильник;

термометр;

другий часовий пояс;

підсвічування;

Як бачите, вони є гідним, і можливо навіть, не порівнянним аксесуаром для стилю мілітарі.

Ну і звичайно ж ми не могли забути про всіма улюблену серію G-Shock, і розглянемо модель Casio GD-120CM-5ER. Як кажуть в народі «не вбиваємий» годинник, популярний в усьому світі. Завдяки міцності пластика, витримує падіння з 30 метрів. Мінеральне скло дає надійний захист для циферблата. Ну а з немаленького списку функцій це:

автоматичний календар;

5 будильників;

12-ти та 24-х годинний формат часу;

світлодіодна підсвітка;

таймер зворотного відліку;

щогодинний сигнал;

секундомір;

клас вологозахисту 200 м.

Щось з цього обов'язково стане в нагоді, і буде допомагати в повсякденному житті.