ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Кишеньковий годинник

Сьогодні ми хочемо приділити увагу таємничому і старовинному винаходу - кишеньковому годиннику. Вони з'явилися в другій половини 15 - го століття, їх винахідником був німецький майстер П. Хенлейн. У ролі матеріалу використовувалася позолочена латунь. Формою ж вони були схожі на яйце з однією стрілкою. Аксесуар швидко набирав популярність, його носили в руках або на шиї, як прикрасу.

Сучасні ж кишенькові годинники різноманітної форми. Найчастіше уявляю собою циферблат з кришкою, або без неї, на довгому ланцюжку. Виготовляються вони з бронзи, золота, срібла, міді. Думаєте зараз вони відійшли на задній план з появою наручних годинників? Глибоко помиляєтеся! Вони придбали ще більшого статусу. Шанувальники класичного стилю досі віддають перевагу цьому винаходу.

І навіть якщо не прив'язуватися до стилю, для багатьох вони є найкращим варіантом. Так як наручний годинник не завжди і не всім підходить. Наприклад, хтось не може звикнути до відчуття на своєму зап'ясті браслета або ремінця, а у кого-то і зовсім алергія. Тоді для любителів годинників залишається один вихід - кишеньковий атрибут.

Вони відмінно підходять в ролі презенту. Адже ніхто не відмовиться носити в кишені частинку історії. Ну а якщо на годинник нанести гравіювання, і передавати з покоління в покоління, то він стане вашою сімейною реліквією.

Ці аксесуари є в асортименті більшості брендів. У нашому магазині представлені не багато, але є з чого вибрати, наприклад Q&Q, Royal London, Dalvey і Colibri.

Радимо звернути увагу на Dalvey D00672.

Родом з Шотландії, надійний кварцовий механізм. Корпус і захисна коробочка виконані з нержавіючої сталі. Мінеральне скло. А циферблат повністю з люмінесцентним покриттям, що забезпечить тривале підсвічування в темряві.

Не менш цікаві й Colibri Co099300-pwq.

Оригінальний дизайн, сталевий корпус з частковим PVD покриттям чорного кольору. Додаткове вікно дати, чорний циферблат і стрілочна індикація, роблять дану модель воістину вишуканою і неповторною.