ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Спортивні годинники Casio

Лідери серед спортивних моделей

Спортивні функціональні годинники вже тривалий час є повсякденними, щоденними прикрасами. Вони набагато зручніше звичних виробів і, як правило, оновлення моделей відбувається дуже швидко адже прогрес не стоїть на місці і вимоги постійно розширюються.

Зовнішній вигляд

Для кожного «красиво» це зовсім по-різному. Хтось віддає перевагу монохромному коліру, хтось яскравим деталям. Деякі віддають перевагу стриманим простим лініям і формам, а хтось навпаки шанувальник всього незвичайного і футуристичного. Але, поглянувши, що сьогодні найбільш затребуване ми можемо зробити один важливий висновок - найкраще це відомі бренди, оскільки ім'я говорить багато про що, відгуки, рейтинг, все відіграє значну роль під час покупки.

Естетична сторона

Найбільш популярні чорний, синій і білий кольори. Вони гармонійно виглядають з будь-яким одягом, що практично виключає дисбаланс в образі.

Практичні годинник Casio shock GA 100 представлений в колекції бренду. Вони виділяються відмінним дизайном, міцним корпусом і хорошим набором функцій, це і календар, і таймер зворотного відліку, і навіть секундомір. Природно, присутня водонепроникність 50 м.

Ці спортивні годинники - запорука вашої впевненості. Вони стильні, протиударні і неймовірно функціональні. Нестандартні дизайнерські рішення роблять їх помітними серед інших, а внутрішній потенціал досить великий. Тут і звичні індикатор дати, будильник, секундомір, час другого часового поясу, електролюмінесцентне підсвічування і водозахист.

Визнаний G-Shock у світлому дизайні

Білий - основний колір в моделі Casio GA-100. Він чудово виглядає на чоловічому зап'ясті і повинен відповідає вимогам сучасних людей.

Використовувані механізми

Ми звикли, що більшість спортивних годинників кварцові, але представлені і кращі комплектації з механічними механізмами з функцією автоподзавода і деякими потрібними доповненнями. Зовні вони бувають практично ідентичні, але технічна частина абсолютно різна. Це не говорить, що якісь з них краще або гірше, вони просто різні, і кожен для себе вибере ті годинники, які найбільше відповідають його запитам.

Використання функціональних годинників надає нам комфорту і зручності в повсякденності, деякі моделі чудово поєднуються з буденним стилем. Якщо ваш спосіб життя не вимагає щоденної наявності краватки або високих шпильок, такі ходики стануть фаворитами у вашій колекції. Що істотно, ціна на такі вироби відмінно впишеться в бюджетні рамки.