ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Аналогові або цифрові?

Годинники популярні серед всіх сфер суспільства. Вони надають шарм, підкреслюють стиль і чудово прикрашають зап'ястя. Чоловіки і жінки в рівній мірі оцінили цей незамінний предмет, але все ж варто мати хоча б пару моделей на будь-який випадок життя. Популярні марки виробляють моделі в різних стилях і дизайнах, в тому числі, розрізняються аналогові і цифрові годинники.

часы со стрелками аналоговые часы часы с белым циферблатом люминисцентная подсветка

У чому суть?

Аналогове (стрілочне) - відображення часу відбувається за допомогою стрілок і цифр/міток, розташованих на циферблаті. Більшість людей вважають за краще саме цей вид, так як прийнято вважати, такі вироби є більш стильними, але все ж це скоріше умовності, все зводиться до бренду і його особливим штрихам.

Електронні (цифрові) - з електронною індикацією, на циферблаті передбачений дисплей, в якому показано час і інші дані. Японські марки Casio і Seiko одні з найвідоміших і популярних виробників моделей в даному напрямку. Кожен з них пропонує широкий вибір для чоловіків і жінок.

Переваги електронного годинника:

Заміна елемента живлення - індикація в електронному виробі поступово починає зникати, показники моргають, що дозволяє швидко помітити і усунути проблему, аналогові просто перестають працювати (правда іноді стрілка починає «перескакувати» через поділ, оповіщаючи, що заряд батареї скоро закінчиться).

Місткість даних - завдяки динамічності дисплея, при електронному відображенні можна показати більшу кількість даних, наприклад секунди, температуру, висоту і т.д.

электронные часы время наручные часы электронные со стрелками

Переваги стрілочних годинників:

Це представники в розкішному стилі, більш класичні і вишукані, модні форми, що характеризує вас, як людину з відмінним смаком.

Аналогові легше комбінувати з одягом, ви можете одягнути їх на ділову зустріч або провести вечір поза домом з друзями або родиною. Вони більш гармонійні з різними складовими гардероба, що допоможе вам у будь-якій ситуації виглядати найкращим чином.

Але все ж немає правильної і неправильної відповіді на питання про вибір виробу, це ваші особисті переваги і власне зважене рішення.

Кожен вид має свої плюси. Візьміть до уваги, чим ви готові поступитися при виборі певного виробу або складіть список основних вимог до годинника і підберіть свою ідеальну модель. Подивіться колекції, огляди, зверніть увагу на технічні характеристики. А може і зовсім вам захочеться мати годинник з подвійною індикацією (з аналоговою і електронною одночасно).

Марки Casio і Seiko є одними з найбільш купованих, в них закладено гарну якість і закріплена демократична ціна.

аналоговые часы кварцевый механизм белый циферблат металлический ремешок