ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Механічний годинник для ділового чоловіка

Сьогодні досить важко уявити, не кажучи, щоб побачити, ділового солідного чоловіка без наручного годинника. Вони несуть зручність і також вдало характеризують свого власника. Годинники міцно закріпилися в нашій повсякденності. Слід зауважити, що в даній області наполегливо працюють не тільки технічні фахівці, а й дизайнери, намагаючись з кожним роком здивувати нас все більше.

Що стосовно механічних моделей, сучасні не особливо відрізняються, все ж це ознака розкішного аксесуара. У них, як правило, використані виключно висококласні матеріали, починаючи від сталі і шкіри, доходячи до дорогоцінних металів, каменів і іншого. За рахунок цього кожна модель максимальну кількість сезонів виглядає бездоганно.

Скелетон

Необхідно врахувати, що дані моделі привертають підвищену увагу. Вони відкривають нам приховане, весь циферблат демонструє злагоджену роботу годинникового механізму. Десятки крихітних деталей безперервно працюють для відображення точного часу. Такий дизайнерський прийом створює чудовий образ для наручного аксесуара, він розбавляє суворий зовнішній вигляд, надаючи ефектний акцент. Два відмінних представника П'єра LANNIER 305B133 і Orient FDB08001W0 в стриманому кольорі срібла і розкішному кольорі золота тому яскраві приклади.

Класика

У будь-якій галузі класичний стиль незмінно входить в топ популярних, годинникова промисловість також не є винятком. У нових колекціях дизайнери представили вироби у вже знайомих відтінках сталі і різних тонах срібла, золота та інших металів. Для ремінців відібрані основні кольори: чорний і коричневий в невеликих тонових варіація. Такі поєднання найбільш зручні і забезпечують бездоганний вигляд.

Вироби на браслеті

Звичайно ж, чимала кількість чоловіків віддають свій вибір годинникам на браслеті. Вони, однозначно, виглядають більш масивно і мужньо. Існують різні плетіння і форми. На будь-який смак можна підшукати варіант. Також представлені різні забарвлення, але домінуючі - золотистий і сріблястий, і їх тандем.

Механічний годинник є одним з найпопулярніших, крім його ефектного зовнішнього вигляду він відображає складну технічну складову. Так, він вимагає більш дбайливого ставлення до себе, поступається в точності кварцовим аксесуарам, його похибка + 40 / -20 секунд в день, а в кварцових годинниках +/- 20 секунд в місяць, але все ж цей предмет символізує природний плин життя і підкреслює ваш високий статус.