ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Хороший вибір серед водонепроникних годинників

Для дайверів і людей, захоплених вивченням підводного світу, спеціальні функціональні годинники грають величезну роль. Крім функції захисту від води вони зобов'язані мати особливі функції. Такі вироби призначені для плавання в них у воді, але це не єдина їхня гідність. Вони мають чудовий стильний вигляд і хорошу практичну грань. Ви зможете носити їх всюди.

Що потрібно, щоб бути кращими?

Погляньмо на деякі найбільш важливі особливості таких моделей. Звичайно, спочатку, це рівень захисту від води, для серйозних занурень підійдуть вироби з показником 200 м і вище. Що також істотний плюс - загвинчується заводна головка, і варто звернути увагу на безель, крім естетичної сторони, він зможе допомогти відзначити час, коли потрібно підніматися на поверхню. У пошуках відповідного аксесуара варто також придивитися до рівня підсвічування, тому що чим глибше ми спускаємося, тим буде темніше навколо нас, і тут без гарного світіння циферблата, стрілок, індикатора не обійтися. Багато відповідних варіантів можна знайти в японських марках.

Ще одним важливим фактором є вибір індикації - стрілочна або електронна. У них різні характеристики, а вам варто вибрати, що для вас найбільш краще. Також переконайтеся, що обираєте годинник стійкий до магнітних полів і коливань, і що передбачає індикатор заряду батареї.

Вибираючи свій бренд

Ім'я при виборі наручних годинників має величезне значення. Серед відомих світових брендів з якісними і доступними виробами виділяються:

Seiko, Сitizen.

Є й інші виробники, все залежить від завдань і суми, яку ви готові витратити на придбання водонепроникного годинника.

Дайверські годинники Сейко популярні вже протягом довгого часу. Вибираючи їх, ви забезпечуєте себе якісним і міцним виробом з відмінною функціональною складовою.

Сітізен, добротна марка, яка оточує нас з 1924 року. Вибравши підходящий варіант, ви купуєте собі стильний годинник, який відповідає і перевершує всі очікування власника.

Вартість

Ціна виробів коливається і при тому суттєво, доступний діапазон цін з належною якістю представлений в описаних марках. Є більш дорогі швейцарські годинники, наприклад марка Oris. Головне, щоб ви зробили правильний саме для вас вибір.