ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Чи можна дарувати годинник?

У цій статті ми спробуємо дати відповідь на одвічне питання «Чи можна дарувати годинник?» і розвіяти міф про «небезпечний» подарунок.

Годинник є одним з найбільш містичних предметів нашого побуту, оскільки над ним нависла хмара забобонів і прикмет. Кажуть, що дарувати годинники - погана прикмета, а наш народ, маючи гарну фантазію, створив безліч варіантів неприємних наслідків. Одні кажуть, що вони здатні скорочувати життя власника, інші вважають, що даний презент є причиною сварок і розставань, ну а найвинахідливіші, примудряються порівнювати годинникові стрілки з гострими предметами, які, на їхню думку, теж заборонено дарувати.

Воістину, народні прикмети та повір'я мають реальну основу, тільки в наш час вони сильно спотворені і надумані. Коріння цих міфів тягнуться прямо з Китаю, оскільки значення одного з ієрогліфів, що позначає слово «годинник», схоже з ієрогліфом, що позначає «смерть». Ось від цього і протягнули нерозривний зв'язок між даними поняттями.

Подивимося правді в очі, годинник є лише інструментом вимірювання часу. Людині, засудженій на страту, вони відлічують останні хвилини життя, а жінці, яка чекає на появу на світ свого немовляти, наближають мить дива і щастя. Хтось носить даний аксесуар, як прикрасу, а іншому - вони потрібні як прилад. Деякі можуть розцінювати ваш подарунок як спробу докору, що вони вічно спізнюються, або не дружать з часом і це може стати дійсно причиною образи.

Але давайте подивимося на це з іншого боку. Годинник є практичним і корисним подарунком, незамінним у повсякденному житті. А правильно підібрані, дизайнерські моделі, внесуть родзинку в будь-який інтер'єр. Плюс до всього, ми знаємо тисячі людей, кому було піднесено в якості подарунка цокаючий прилад, серед яких багато знаменитостей, і це не вплинуло негативно на їх життя і кар'єру, а, навпаки, в більшості випадків, приносило удачу.

Ми радимо відкинути убік всі марновірства і страхи, і обдарувати близьку людину, не черговою дрібничкою, а воістину потрібною річчю. Ну а якщо у вас, все ж, залишилися сумніви по відношенню до такого подарунка, можна попросити того, кому даруєте, натомість монетку або дрібну купюру. Тоді з подарунка це переросте в покупку і нейтралізує навіть надумані неприємні наслідки.