ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Про що говорять чоловічі годинники?

Як відомо, особисті речі відображають характер свого господаря. Приміром, великий автомобіль, на думку психологів, вказує на бажання індивіда до особистісного зростання. Ще одне припущення характеризує чоловіків, що віддають перевагу носити сандалі, як веселих і легковажних натур. Думаю, багатьом так само буде цікаво, яку інформацію несе для оточуючих ваш наручний аксесуар.

Спортивний стиль

Годинники з електронною індикацією і стандартним набором функцій, вибирають прямолінійні, ненастирливі і практичні люди. Моделі, що відповідають даним характеристикам, можна зустріти в таких брендах, як Q&Q, Casio і Timex.

Гаджети, оснащені безліччю функцій, вибирають люди допитливі, люблячі розбиратися в складних завданнях. Вони не бояться труднощів і звикли завжди добиватися поставлених цілей. Обов'язкові критерії вибору для них: максимальна інформативність (показання термометра, барометра, фаз місяця та ін.). Такими опціями володіють лінійки Casio ProTrek і G-Shock.

Класичний стиль

Римські цифри на циферблаті, круглий або прямокутний корпус - говорять про консерватизм свого власника. Це пунктуальні люди, які цінують порядок в речах, схильні до творчості. Серед різноманіття брендів, віддають перевагу перевіреній британській компанії Royal London і, всім відомому, японському Orient.

Арабські цифри видають аристократичний характер, манірність і практичність. Такі чоловіки вибирають годинник, суто як прилад для вимірювання часу. Різні нововведення і додаткові функції стомлюють їх.

Індикація у вигляді міток - прерогатива впевнених у собі особистостей. Вони мають гострий склад розуму і воліють самостійно приймати будь-які рішення. Широкий вибір в даному напрямку, представлений швейцарськими компаніями Swiss Military Hanowa і ABArt.

Ультрамодний стиль

Останні новинки годинникової індустрії, яскраві ремінці та мудрі форми корпусів - все це підкреслює неординарний стиль мислення і непередбачуваність вчинків свого власника. Ці люди не зраджують особливого значення чужої думки, але, при цьому, завжди обізнані про останні тенденції моди. Вони ведуть активний спосіб життя, комунікабельні і життєрадісні, не виносять буденний і пересічний відпочинок.

На зап'ястях цих людей, найчастіше, можна зустріти такі бренди, як Fossil, Police, Hugo Boss, Tommy Hilfiger і Haurex. Більшість з даних фірм, виробляють не тільки години, але і одяг, окуляри та інші аксесуари.

Всі вище описані характеристики, безумовно, тільки статистичні. Зрозуміло, є винятки, що не підходять під опис. Існують моделі, які підходять відразу до декількох стилів і відповідно, їх власники можуть мати абсолютно інший характер. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам не тільки передбачити свого співрозмовника, але і стане корисною при виборі подарунка для чоловіка.