ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Чоловічі годинники - є до чого прагнути

Класичні образи в чоловічих годинниках

Говорячи про прикраси, ми відразу уявляємо сучасну жінку. Але сьогодні і чоловіки рідко обходяться без них. Так, час, коли було солідно носити кілька золотих ланцюгів, браслетів, які бажано, щоб були ще й масивним, безповоротно пішов. Прийшов час лаконічності й стриманості.

Широкі грані

У наш час виглядати стильно зовсім не складно, адже кордони моди настільки широкі, що практично допускають будь-яке поєднання, але все ж не все. У діловому суспільстві імідж чоловіка безпосередньо залежить від костюма, взуття та наручних годинників - основні складові зовнішнього вигляду. Переважно, щоб всі вони були порівняно в одному ціновому діапазоні. Дорогий костюм, відомого будинку моди, навряд чи вартим чином доповнить бюджетні ходики і навпаки. Ми повинні у всьому дотримувати баланс і звичайно впевнено йти до сегменту Luxury.

Елегантно і недорого

Розглянемо середню ціновий прошарок. Наприклад, в брендах Armani, Casio, Breitling, Ulysse Nardin представлені відмінні варіанти. Тут ви зможете знайти різні дизайнерські виконання, колірні рішення і акценти, властиві саме даній марці. Всі вони виглядають бездоганно, вигідно підкреслюють статус і відмінний смак, а також відрізняються високою якістю.

Гра кольору

Всі ми знаємо, що є поєднувані і не поєднувані кольори. Якщо ви вибрали для себе годинник з кольором золота, то найкращим варіантом в даному випадку буде одяг та взуття в насичених кольорах зеленого, коричневого і навіть блакитного. Відтінок срібла, в нашому випадку, нержавіючої сталі - універсальний, доповнює багато чого, але переважно чорно-білий тандем, сірі і світлі відтінки.

Кілька простих правил, і ви будете людиною, у якої хочеться почерпнути смак. Вибирайте тільки ті аксесуари, в яких ви себе почуваєте комфортно, від чого ваша впевненість в собі безперервно виросте.